Ця ідея може використовуватися там, де потрібна надійна система запису.

Blockchain може бути переведено як блок-ланцюг на турецькому. Це розподілена система бази даних, яка забезпечує управління криптографічними даними приблизно.

Технологія Blockchain не сильно відрізняється від інших систем, які ви зіткнулися раніше. З Blockchain, багато людей можуть вводити записи інформації, і користувачі можуть бачити, як їх записи інформації змінюються або оновлюються. Прикладом цього є сайт Вікіпедії. Писання не є продуктом жодної людини. Таким чином, інформація не монополізована однією особою.

Проте ці подібності з Вікіпедією приблизно такі, як вони виглядають. Коли ми приступаємо до бізнесу, технологія блокчейнів стає більш відмінною. Вікіпедія базується на протоколі World Wide Web (WWW), використовуючи як клієнтські, так і серверні архітектури, обидва працюють через розподілені мережі.

Якщо дозволено, користувач може змінити шрифт Вікіпедію, розташовану в центральному сервері, якщо і коли користувач отримує доступ до сторінки Wikipedia, досягає в оновленій копію оригіналу. Контроль бази даних залишається в адміністраціях Вікіпедії, тому доступ та повноваження підтримуються центральним органом влади.

 
бази даних ми знаємо

Цифрова магістра Wikipedia подібна до високо захищених та централізованих баз даних, які сьогодні використовують уряди, банки та страхові компанії. Це власник сайту, включаючи контроль централізованих баз даних, оновлення, доступ та захист від комп’ютерних погроз.

Оригінальна копія Вікіпедії редагується на сервері, і всі користувачі є новими. З Blockchain, кожен вузол в мережі буде доставляти той же результат. Всі вони оновлюють зареєстровану інформацію незалежно один від одного, а найпопулярніша запис стає офіційною рекорд. Процеси публікуються, і кожен вузол створює свою власну оновлену версію.

Саме це робить технологію Blockchain настільки корисною. Ця відмінність являє собою нововведення у процесі запису та розповсюдження інформації, усуваючи необхідність надійної сторони для полегшення цифрових відносин.

бази даних, які ми знаємо 2

Незважаючи на всі переваги, технологія блокчейнів – це не що інше. Можна ще раз сказати, що це комбінація декількох технологій, які вже довели свою корисність. Те, що зробило ідею творець Bitcoin Сатоші Накамото настільки корисним, була комбінація трьох технологій, зокрема:

інтернет
Криптографія приватного ключа
Протокол, що регулює стимули
Результатом є комбінація цих дій: цифрові грошові транзакції можуть здійснюватися без необхідності надійної третьої особи. Те, що забезпечує цифрові зв’язки, полягає в тому, що технологія блокчейнів базується на простому, але потужному структурі мережі.

Визначте Digital Trust
Концепція довіри є ризикованим рішенням між різними сторонами. У процесі прийняття рішення про те, чи можна довіряти комусь у цифровому середовищі, робота звичайно закінчується без вивчення вашої особи та повноважень.

Тож, що ми хочемо відповісти, це насправді питання: «Ти справді той, кого ти сказав?» І «Чи слід робити те, що ти намагаєшся робити?»

З технології Blockchain криптографія приватного ключа дає вам право власності. Це гарантує, що вимоги до автентифікації виконуються. Тому вам не потрібно давати надто багато інформації перед вами, вам доведеться представити його. Таким чином, ви також позбудетеся можливої ​​хакерської атаки.

Ідентифікації недостатньо. Орган потребує рідкісної мережі, у якої є такі речі, як мати достатньо грошей, робити речі з потрібними грошима. Розподілена мережа зменшує ризик централізованої корупції або помилки.

Ця розподільна мережа також повинна використовуватися для зберігання та захисту протоколів мережевих транзакцій. Авторизація грошової транзакції відбувається внаслідок виконання правил, які ціла мережа розроблена для виконання.

Аутентифікація та авторизація ідентифікацій таким чином позбавляє вас необхідності довіряти своєму супернику при здійсненні цифрових грошових операцій. Сьогодні підприємці промисловості в усьому світі помітили наслідки цього розвитку. Неймовірні, нові та потужні цифрові відносини тепер є можливими на цій перевазі. Технологія Blockchain часто описується як кістяк грошових транзакцій в Інтернеті.

Насправді велика зацікавленість в тому, що криптографічні ключі та загальні книги можуть заохотити користувачів встановлювати безпечні та формальні цифрові відносини. Кожен вид навколишнього середовища, від урядів до компаній з обробки даних до банків, прагне отримати систему обробки цих грошей.

Аутентифікація та авторизація, які мають вирішальне значення для цифрових транзакцій, були побудовані за допомогою конфігурації технології блокчейнів.

Ця ідея може використовуватися там, де потрібна надійна система запису.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir